Візьміть життя в свої руки!

 

Нерідко ми чуємо нарікання на власне життя. Від інших, від себе! І, як не дивно, часто вони й справді не позбавлені певного сенсу - адже тільки невдоволення штовхає нас добиватися більшого. Толі як досконала (як вона думає про себе) людина просто байдикує, насолоджуючись собою. Тож не треба боятися власних комплексів і недоліків - вони джерело нашої енергії. Треба тільки вміти вміло ними керувати. І з вигодою для себе - як не дивно це звучить. Візьміть контроль над своїм життям в свої руки - і все буде ОК! От тільки не намагайтеся взяти контроль НАД УСІМ своїм життям - залишіть щось для НЕЗВІДАННОГО і НЕПЕРЕДБАЧУВАНОГО. Інакше навіщо жити, якщо ми все наперед будемо знати? Правда ж?

Форма для безплатної консультації

Відкрийте 

власні таланти

 

Що таке коучінг? Ще й досі, навіть серед тренерів та психологів, немає єдиного розуміння, що це таке. Доводилося навіть чути: "Чи не простіше казати просто "тренер", "тренерство"? Однак це не зовсім так. Тренер навчає нас тільки навичкам і вмінням. Коуч теж це робить, але його задача більш стратегічна - не тільки навчити людину користуватися власними навичками і вміннями, але й зрозуміти свої цілі і правильно розставити пріоритети. Причому (увага!) - це не тільки про успіх чи кар'єру. Повноцінне сімейне життя, відносини з близькими та друзями, вміння відпочивати та насолоджуватися життям мають стати для Вас такими ж важливими цілями, як і робота. Тож завдання в тому, щоб так все це впорядкувати, щоб різні аспекти Вашого життя гармонійно доповнювали один одного, щоб Ви самі отримували задоволення від життя і разом з тим - повноцінно взаємодіяли з іншими людьми. Тож так, коучінг - це перш за все Ваше професійне зростання, але не за рахунок всього іншого.

"

Ніщо не може бути сказаним настільки правильно, щоб сказане не можна було спотворити дурним тлумаченням.

 

Бенедикт Спіноза

"

Годі розмовляти, 
почніть жити

 

Як Ви уявляєте собі діяльність людини? Ну напевно десь так: існує певна психічна енергія - наші думки і прагнення, наші уявлення і наші життєві принципи, яка й керує нашими діями. Але це ще не все, бо між нею і реальними вчинками людини є ще одна проміжна ланка - наших власних, прийнятих нами раніше, рішень. 

 

Тому ми можемо впливати або на:

 

  • свої власні прагнення і бажання;

  • свої принципи;

  • свої рішення;

  • свої дії (вчинки).

​Тож тоді, коли ми не можемо контролювати свої прагнення і бажання (а таке буває - що вони живуть своїм власним, незалежним від нас життям) ми намагаємося контролювати свої рішення і свої вчинки. Що іноді приносить певний успіх, хоча й не завжди надовго.

 

Це ж саме стосується і психотерапії - з тим лише винятком, що їй доступні усі ці сфери.  Ми можемо впливати на свої уявлення, на свої принципи і прийняті завдяки їм рішення та на свої вчинки. Якщо Вас цікавить перше - то Вам до психоаналітика, якщо друге - в індивідуальну терапію, якщо третє - то до біхевіориста (поведінкового терапевта) або НЛП-іста. 

 

Про останнє - окремо. Не так багато добрих слів тепер почуєш про НЛП. І часто це правильно - бо не так важко уявити собі ситуацію, коли виправляючи свою конкретну поведінку, ми можемо знехтувати своїми більш глибинними прагненнями, наприклад своїми принципами Однак, якщо судити відповідним чином, то й середні школи теж доведеться ліквідувати - адже навчаємо наукам ми дітей, які теж ще не завжди доросли до моральних принципів. 

 

А тому не треба лякатися - лише треба зрозуміти, що саме керує нашим життям. І коли ми потребуємо нагальної корекції власної поведінки - спершу дійсно варто зробити саме це. Не забуваючи притому, що в більшості випадків - це лише тимчасовий захід, покликаний уберегти нас від складніших проблем, вирішувати які згодом все-одно доведеться.

 

Тож працюючи над своєю поведінкою - не забувайте про свої цілі і свої життєві принципи. І тоді вже, можливо, нам не доведеться контролювати геть усе своє життя. Тоді ми зможемо "відпустити" деякі події - так, щоб вони реалізовувалися самі по собі.

 

Але якщо Ви колись, можливо, вирішите, що цей контроль Вам таки потрібний, тоді пригадайте усе вищесказане - що існує контроль над думками, принципами, рішеннями і вчинками. А тоді вже й вирішите, що саме Вам потрібно і де саме Ви, можливо, зробили щось не так.

 

Або й просто прийдіть, порадьтеся - а тоді ми вже спільно вирішимо, що Вам потрібно і як краще цього досягнути... )) Успіху!

"

"

Людину робить людиною в більшій мірі те, про що вона замовчує, а не те, про що вона говорить.

 

Альбер Камю

 

Посередня людина хвилюється як убити час, а талановита - прагне його використати

 

Артур Шопенгауер

"

"

Наші анонси:

 Наші заходи:

Ми переїхали в новий офіс!

 

Увага! Ми переїхали в новий, просторніший офіс. Там же, на стадіоні, теж 2-ий поверх, але вхід через інший під'їзд - світлокоричневі двері зліва від магазину "Ліс і Сад"

 

Додаткова інформація за тел. 067-88-054-64

І-ий Всеукраїнський фестиваль психодрами. Київ, осінь 2012 р.

Безкоштовна

(за можливості Ви платите тільки за офіс, або не платите взагалі нічого, тобто від 0 до 50 грн. за зустріч) психологічна допомога учасникам АТО (ООС)  на сході України.

 

Дзвоніть за нашими телефонами:

 

067-88-054-64    (Ігор);

096-42-775-53  (Марія);

098-31-77-105   (Віта).

Поверніть собі

своє життя!

 

 

Ми живемо, кохаємося і навчаємося. В щось віримо і на щось надіємося. І не завжди це робимо осмислено. Дещо копіюємо у інших людей, щось придумуємо самі. З часом значна частина наших вмінь і навичок стає автоматичною, вони накопичуються і обтяжують нас. Тоді ми від чогось відмовляємося, чимсь нехтуємо і щось знецінюємо, не в силах встигнути за усім.

 

Тоді й виникає відчуття, що ми живемо не своє життя, робимо непотрібні речі і граємо чужі ролі. Але як повернути собі власне життя? Адже неможливо контролювати все, правда ж? Ба, більше того - подібний контроль іноді може привести тільки до ще гіршого результату, погрузивши нас в затяжну депресію. 

 

Тож перш за все - необхідно усвідомити, що неможливо і непотрібно контролювати геть усе - ми маємо прагнути до незалежності наших психічних процесів, до спонтанності, слідувати голосу інтуїції. В нашому житті повинні бути речі, що відбуваються мовби самі по собі - це і є ознакою здорової, повноцінної психіки. 

 

І досягати цього можна двома шляхами. Або відкидаючи все зайве, створювати власні навики практично заново. Або робити це весело і цікаво, як в театрі. Адже нав'язані нам ролі можна не тільки аналізувати, але й проживати - методами психодрами чи танцювально-рухової терапії. 

 

А ще краще - це не тільки використовувати обидва ці підходи, але й поєднати їх з відпочинком. Адже можна проводити психодраматичні фестивалі на морському узбережжі, танцювально-рухову терапію високо в горах а, скажімо, Балінт-групи - взагалі за кордоном. 

 

Все це реально і доступно. І ми при нагоді будемо пропонувати нашим клієнтам подібні можливості.

 

Слідкуйте за нашими анонсами!

25-26 жовтня 2019 року,

м. Тернопіль,

вул. Микулинецька, 46А (юридичний факультет ТНЕУ).

Науково-практична конференція :

"Сучасні орієнтири психологічної науки в умовах трансформації суспільства: досвід та інновації"  

 Детальніше - на наступній сторінці

 

Шукайте нас також на сайті психологічної волонтерської допомоги Тернополя!

 

 Якщо Ви чи Ваші рідні воювали чи воюють в зоні АТО, якщо Ви належити до вимушених переселенців і потребуєте певної підтримки і допомоги - заходьте. Там Ви отримаєте всю необхідну для себе інформацію і підтримку -Психологи-волонтери Тернополя

Дозвольте собі бути собою!

 

Чи часто Вам доводилося чути побажання залишатися таким, як ти є? А інше, протилежне  прагнення, щось змінити в собі, чи в своєму житті, теж часто приходило Вам в голову, так? Як же знайти компроміс між ними? Що обрати? Ми не пропонуємо Вам розриватися між цими полярностями, вихід в іншому - в тому, щоб віднайти своє істинне "Я".  І вже воно підкаже Вам, коли змінюватися необхідно, а коли - варто намагатися зберегти в собі те, що, можливо, є кращим у Вашій особистості. Знайдіть себе, дозвольте собі бути собою, розвивайтеся разом з собою і з нами! 

 

З повагою,

Студія психологічного розвитку,

ГО "Асоціація психологів України "Разом заради майбутнього"

м. Тернопіль

Name *

Email *

Subject

Message

Your details were sent successfully!