Студія
Дзвоніть нам : 067-88-054-64
096-42-775-53
098-31-77-105
психологічного
розвитку
Counseling,
Coaching & Psychotherapy
Візьміть життя в свої руки!
Нерідко ми чуємо нарікання на власне життя. Від інших, від себе! І, як не дивно, часто вони й справді не позбавлені певного сенсу - адже тільки невдоволення штовхає нас добиватися більшого. Толі як досконала (як вона думає про себе) людина просто байдикує, насолоджуючись собою. Тож не треба боятися власних комплексів і недоліків - вони джерело нашої енергії. Треба тільки вміти вміло ними керувати. І з вигодою для себе - як не дивно це звучить. Візьміть контроль над своїм життям в свої руки - і все буде ОК! От тільки не намагайтеся взяти контроль НАД УСІМ своїм життям - залишіть щось для НЕЗВІДАННОГО і НЕПЕРЕДБАЧУВАНОГО. Інакше навіщо жити, якщо ми все наперед будемо знати? Правда ж?
Форма для безплатної консультації
Відкрийте
власні таланти
Що таке коучінг? Ще й досі, навіть серед тренерів та психологів, немає єдиного розуміння, що це таке. Доводилося навіть чути: "Чи не простіше казати просто "тренер", "тренерство"? Однак це не зовсім так. Тренер навчає нас тільки навичкам і вмінням. Коуч теж це робить, але його задача більш стратегічна - не тільки навчити людину користуватися власними навичками і вміннями, але й зрозуміти свої цілі і правильно розставити пріоритети. Причому (увага!) - це не тільки про успіх чи кар'єру. Повноцінне сімейне життя, відносини з близькими та друзями, вміння відпочивати та насолоджуватися життям мають стати для Вас такими ж важливими цілями, як і робота. Тож завдання в тому, щоб так все це впорядкувати, щоб різні аспекти Вашого життя гармонійно доповнювали один одного, щоб Ви самі отримували задоволення від життя і разом з тим - повноцінно взаємодіяли з іншими людьми. Тож так, коучінг - це перш за все Ваше професійне зростання, але не за рахунок всього іншого.
"
Ніщо не може бути сказаним настільки правильно, щоб сказане не можна було спотворити дурним тлумаченням.
Бенедикт Спіноза
"
Годі розмовляти,
почніть жити
Як Ви уявляєте собі діяльність людини? Ну напевно десь так: існує певна психічна енергія - наші думки і прагнення, наші уявлення і наші життєві принципи, яка й керує нашими діями. Але це ще не все, бо між нею і реальними вчинками людини є ще одна проміжна ланка - наших власних, прийнятих нами раніше, рішень.
Тому ми можемо впливати або на:
-
свої власні прагнення і бажання;
-
свої принципи;
-
свої рішення;
-
свої дії (вчинки).
Тож тоді, коли ми не можемо контролювати свої прагнення і бажання (а таке буває - що вони живуть своїм власним, незалежним від нас життям) ми намагаємося контролювати свої рішення і свої вчинки. Що іноді приносить певний успіх, хоча й не завжди надовго.
Це ж саме стосується і психотерапії - з тим лише винятком, що їй доступні усі ці сфери. Ми можемо впливати на свої уявлення, на свої принципи і прийняті завдяки їм рішення та на свої вчинки. Якщо Вас цікавить перше - то Вам до психоаналітика, якщо друге - в індивідуальну терапію, якщо третє - то до біхевіориста (поведінкового терапевта) або НЛП-іста.
Про останнє - окремо. Не так багато добрих слів тепер почуєш про НЛП. І часто це правильно - бо не так важко уявити собі ситуацію, коли виправляючи свою конкретну поведінку, ми можемо знехтувати своїми більш глибинними прагненнями, наприклад своїми принципами Однак, якщо судити відповідним чином, то й середні школи теж доведеться ліквідувати - адже навчаємо наукам ми дітей, які теж ще не завжди доросли до моральних принципів.
А тому не треба лякатися - лише треба зрозуміти, що саме керує нашим життям. І коли ми потребуємо нагальної корекції власної поведінки - спершу дійсно варто зробити саме це. Не забуваючи притому, що в більшості випадків - це лише тимчасовий захід, покликаний уберегти нас від складніших проблем, вирішувати які згодом все-одно доведеться.
Тож працюючи над своєю поведінкою - не забувайте про свої цілі і свої життєві принципи. І тоді вже, можливо, нам не доведеться контролювати геть усе своє життя. Тоді ми зможемо "відпустити" деякі події - так, щоб вони реалізовувалися самі по собі.
Але якщо Ви колись, можливо, вирішите, що цей контроль Вам таки потрібний, тоді пригадайте усе вищесказане - що існує контроль над думками, принципами, рішеннями і вчинками. А тоді вже й вирішите, що саме Вам потрібно і де саме Ви, можливо, зробили щось не так.
Або й просто прийдіть, порадьтеся - а тоді ми вже спільно вирішимо, що Вам потрібно і як краще цього досягнути... )) Успіху!
"
"
Людину робить людиною в більшій мірі те, про що вона замовчує, а не те, про що вона говорить.
Альбер Камю
Посередня людина хвилюється як убити час, а талановита - прагне його використати
Артур Шопенгауер
"
"
Наші анонси:
Наші заходи:
Ми переїхали в новий офіс!
Увага! Ми переїхали в новий, просторніший офіс. Там же, на стадіоні, теж 2-ий поверх, але вхід через інший під'їзд - світлокоричневі двері зліва від магазину "Ліс і Сад"
Додаткова інформація за тел. 067-88-054-64
І-ий Всеукраїнський фестиваль психодрами. Київ, осінь 2012 р.
Безкоштовна
(за можливості Ви платите тільки за офіс, або не платите взагалі нічого, тобто від 0 до 50 грн. за зустріч) психологічна допомога учасникам АТО (ООС) на сході України.
Дзвоніть за нашими телефонами:
067-88-054-64 (Ігор);
096-42-775-53 (Марія);
098-31-77-105 (Віта).
Поверніть собі
своє життя!
Ми живемо, кохаємося і навчаємося. В щось віримо і на щось надіємося. І не завжди це робимо осмислено. Дещо копіюємо у інших людей, щось придумуємо самі. З часом значна частина наших вмінь і навичок стає автоматичною, вони накопичуються і обтяжують нас. Тоді ми від чогось відмовляємося, чимсь нехтуємо і щось знецінюємо, не в силах встигнути за усім.
Тоді й виникає відчуття, що ми живемо не своє життя, робимо непотрібні речі і граємо чужі ролі. Але як повернути собі власне життя? Адже неможливо контролювати все, правда ж? Ба, більше того - подібний контроль іноді може привести тільки до ще гіршого результату, погрузивши нас в затяжну депресію.
Тож перш за все - необхідно усвідомити, що неможливо і непотрібно контролювати геть усе - ми маємо прагнути до незалежності наших психічних процесів, до спонтанності, слідувати голосу інтуїції. В нашому житті повинні бути речі, що відбуваються мовби самі по собі - це і є ознакою здорової, повноцінної психіки.
І досягати цього можна двома шляхами. Або відкидаючи все зайве, створювати власні навики практично заново. Або робити це весело і цікаво, як в театрі. Адже нав'язані нам ролі можна не тільки аналізувати, але й проживати - методами психодрами чи танцювально-рухової терапії.
А ще краще - це не тільки використовувати обидва ці підходи, але й поєднати їх з відпочинком. Адже можна проводити психодраматичні фестивалі на морському узбережжі, танцювально-рухову терапію високо в горах а, скажімо, Балінт-групи - взагалі за кордоном.
Все це реально і доступно. І ми при нагоді будемо пропонувати нашим клієнтам подібні можливості.
Слідкуйте за нашими анонсами!
25-26 жовтня 2019 року,
м. Тернопіль,
вул. Микулинецька, 46А (юридичний факультет ТНЕУ).
Науково-практична конференція :
"Сучасні орієнтири психологічної науки в умовах трансформації суспільства: досвід та інновації"
Детальніше - на наступній сторінці
Шукайте нас також на сайті психологічної волонтерської допомоги Тернополя!
Якщо Ви чи Ваші рідні воювали чи воюють в зоні АТО, якщо Ви належити до вимушених переселенців і потребуєте певної підтримки і допомоги - заходьте. Там Ви отримаєте всю необхідну для себе інформацію і підтримку -Психологи-волонтери Тернополя
Дозвольте собі бути собою!
Чи часто Вам доводилося чути побажання залишатися таким, як ти є? А інше, протилежне прагнення, щось змінити в собі, чи в своєму житті, теж часто приходило Вам в голову, так? Як же знайти компроміс між ними? Що обрати? Ми не пропонуємо Вам розриватися між цими полярностями, вихід в іншому - в тому, щоб віднайти своє істинне "Я". І вже воно підкаже Вам, коли змінюватися необхідно, а коли - варто намагатися зберегти в собі те, що, можливо, є кращим у Вашій особистості. Знайдіть себе, дозвольте собі бути собою, розвивайтеся разом з собою і з нами!
З повагою,
Студія психологічного розвитку,
ГО "Асоціація психологів України "Разом заради майбутнього"
м. Тернопіль